Autor: Kredyt Inkaso 2014-12-30

Program Zaradni - z nami dasz radę

Czy zajęcie przez komornika konta albo domu oznacza utratę majątku? Czy firma windykacyjna doprowadzi mnie do ruiny? Czy mogę uciec przed długiem? To jedne z najczęstszych pytań, które stawiają sobie osoby dotknięte pętlą zadłużenia.

Program Zaradni - z nami dasz radę


Czy zajęcie przez komornika konta albo domu oznacza utratę majątku? Czy firma windykacyjna doprowadzi mnie do ruiny? Czy mogę uciec przed długiem? To jedne z najczęstszych pytań, które stawiają sobie osoby dotknięte pętlą zadłużenia.

Co to jest program ZARADNI?

Nadmierne zadłużenie to sytuacja trudna do rozwiązania, ale nie beznadziejna. Trzeba wiedzieć, że można sobie z nią poradzić mając nawet bardzo małe dochody. Windykator może wstrzymać egzekucję komorniczą. Może rozłożyć dług na wiele rat, może zrezygnować z odsetek. Wiele osób obciążonych długami o tym nie wie.

Dlatego z myślą o osobach zadłużonych powstał program Zaradni. Celem programu jest pokazanie w praktyczny sposób, jak krok po kroku zredukować i spłacić swoje długi.

Program to wspólna inicjatywa firmy Kredyt Inkaso i Centrów Integracji Społecznej z Tychów​ oraz Skarżyska Kamiennej. Udział w programie jest całkowicie dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi formami windykacji.

Na czym polega program ZARADNI

Program Zaradni​, to praktyczne wsparcie w wyjściu z trudnej sytuacji zadłużenia. Co to oznacza w praktyce? Uczestnicy programu, biorąc udział w jednym ze szkoleń warsztatowych dowiedzą się jak zarządzać własnym budżetem domowym, aby znaleźć w nim miejsce na spłatę rat lub wspólnie z trenerem przygotują mapę wyjścia z długu. Trenerzy krok po kroku wyjaśnią uczestnikom szkoleń, jak to się stało, że wpadli w kłopoty finansowe, a następnie pokażą w przystępny sposób, jak z tymi problemami można sobie poradzić.

Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w szkoleniu pokazującym, jak firma windykacyjna może wesprzeć dłużnika w spłacie jego długu i jak uniknąć najdroższej formy windykacji, którą jest egzekucja komornicza.

Osoby, które trafią do programu „Zarządzanie budżetem domowym” wezmą udział w jednodniowym szkoleniu, które będzie organizowane na terenie Centrum Integracji Społecznej. Szkolenie potrwa około 8 godzin. W czasie szkolenia przewidziana jest przerwa obiadowa oraz kawa i herbata.

Kto może wziąć udział w programie ZARADNI

Program skierowany jest do osób, które mają problem z nadmiernym zadłużeniem. Może w nim wziąć udział, każda osoba, która posiada w Kredyt Inkaso zobowiązania z tytułu przeterminowanych długów. Program oferuje dwa rodzaje szkoleń: „Zarządzanie budżetem domowym” i „Moja mapa wyjścia z długu”. Udział w konkretnym szkoleniu zależy od tego jak wysokie jest Państwa zadłużenie. Jak dołączyć do programu? Prosimy o kontakt telefoniczny na podany na końcu artykułu numer. Nasz konsultant dokładnie wyjaśni jak zgłosić się do programu. Zgłoszenie można też wysłać poprzez zamieszczony na stronie zaradni.kredytinkaso.pl formularz.

Dlaczego warto wziąć udział w programie ZARADNI

Na czas Państwa udziału w programie i kilka miesięcy po jego zakończeniu firma Kredyt Inkaso wstrzyma egzekucję Państwa długu. Uczestnicząc w programie zyskują Państwo szansę na umorzenie odsetek od długu, możliwość rozłożenia jego spłaty na dogodniejsze niż standardowe raty, a nawet możliwość umorzenia części długu.

Ale to co jest największym zyskiem z udziału w programie Zaradni, to możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, jak samodzielnie poradzić sobie z długiem i jego spłatą. Dzięki naszemu programowi dowiedzą się Państwo jak współpracować z firmą windykacyjną i co najważniejsze, że z długu można wyjść, a windykator może w tym pomóc. Dlatego przyświeca nam hasło „Z nami dasz radę wyjść na prostą!”

Zadzwoń 84 638 79 48ZOBACZ TAKŻE

KATEGORIA: Jak spłacić dług

N
E
W
S
L
E
T
T
E
R